Ochrona danych osobowych - proste wyjaśnienie

Tutaj przedstawiamy Ci prosty przegląd tego, jak Twoje dane są chronione w GSI mbH. Pełne informacje na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej deklaracji ochrony danych osobowych.


Ściśle przestrzegamy niemieckiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (DSGVO) oraz nowej federalnej ustawy o ochronie danych osobowych (BDSG).


Rejestrujemy adres IP lub nazwę domeny komputera, z którego odwiedzasz naszą stronę. Rejestrujemy również strony, które odwiedzasz na naszej witrynie. Odbywa się to anonimowo i służy wyłącznie do ulepszania naszej strony.


Używamy cookies, małych plików tekstowych, które są tymczasowo przechowywane w Twojej przeglądarce. Możesz to wyłączyć, ale wtedy nie wszystkie funkcje naszej strony będą dostępne.


Tworzymy pseudonimowe profile użytkowników za pomocą usługi śledzenia. Nie jest więc możliwe wyciągnięcie jakichkolwiek wniosków na Twój temat. Jeśli wyłączyłeś cookies w swojej przeglądarce lub usunąłeś je z przeglądarki, profile te nie będą tworzone ani analizowane.


Na naszej stronie znajdziesz przyciski portali społecznościowych. Możesz ich użyć, by na przykład polecić naszą stronę przyjaciołom. Jeśli klikniesz na taki przycisk, Twoje dane mogą zostać przesłane do operatora strony.


Powyższe dane są zbierane automatycznie i są wykorzystywane do ulepszania naszej strony internetowej oraz zapobiegania nadużyciom.


Dane, które osobiście wprowadzisz na naszej stronie internetowej w formularzu kontaktowym lub podczas rejestracji na wydarzenie, będą zbierane tylko w określonym celu. Dane są przesyłane w formie zaszyfrowanej.


Jako odwiedzający stronę internetową masz następujące prawa:

  • Możesz poprosić o informacje na temat przechowywanych danych na Twój temat.
  • Możesz poprosić o usunięcie swoich danych.
  • Możesz skorygować błędne dane.
  • Możesz sprzeciwić się wykorzystywaniu Twoich danych.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym sekretariatem lub naszym inspektorem ochrony danych.


Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
Bernhard Pickert-Goldenbogen
E-Mail: datenschutz@gsi-slv.de

Kontakt GSI mbH:
GSI – Gesellschaft für Schweißtechnik International mbH
Bismarckstr. 85
47057 Duisburg
E-Mail: sekretariat@gsi-slv.de

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą szczegółową polityką prywatności.